Dopřejte si kvalitu

Špičkové satelitní i pozemní přijímače a antény

Úvodní stránka » Platba a doprava

Připravili jsme pro Vás tyto možnosti platby a dopravy

 

X -do 28.2.2017 Osobní odběr v Mělníku či v Litoměřicích při platbě v hotovosti bez omezení hmotnosti a ceny = ZDARMA   :

Zákazník uhradí objednané zboží hotově při jeho převzetí na zvoleném výdejním místě.K dispozici má zákazník volbu ze dvou výdejních míst , bližší údaje a kontaktní informace naleznete zde , nebo po předchozí dohodě je v některých případech možné osobní převzetí i jinde.

X -od 1.3.2017 Osobní odběr v Mělníku či v Litoměřicích při platbě předem bez omezení hmotnosti a ceny = ZDARMA   :

Společnost HANY net s.r.o. počínaje 1.3.2017 do odvolání nepřijímá v souvislosti s účinností zákona o elektronické evidenci tržeb žádné hotovostní platby. Děkujeme za pochopení

Zákazník uhradí objednané zboží platebním převodem či vkladem na BANKOVNÍ ÚČET. K dispozici má zákazník volbu ze dvou výdejních míst , bližší údaje a kontaktní informace naleznete zde , nebo po předchozí dohodě je v některých případech možné osobní převzetí i jinde.

 

 

A - Přepravní služba PPL při platbě PŘEDEM nad 4.000,- Kč do hmotnosti 1 kg = ZDARMA :

Zákazník uhradí objednané zboží ihned po potvrzení objednávky ze strany e-shopu na BANKOVNÍ ÚČET a zboží bude dodáno na zákazníkem zvolenou dodací adresu službou PPL. Tuto variantu zvolte při nákupu lehkého zboží do 1kg, jedná se tedy o mobilní telefony, tablety, navigace a další drobné zboží nad 4000,- Kč. Tento způsob dodání zboží je dotován prodejcem, dopravu zcela hradí prodejce sám ze svého zisku.

B - Přepravní služba PPL při platbě PŘEDEM do 4.000,- Kč do hmotnosti 1 kg = 82,-  Kč :

Zákazník uhradí objednané zboží ihned po potvrzení objednávky ze strany e-shopu na BANKOVNÍ ÚČET a zboží bude dodáno na zákazníkem zvolenou dodací adresu službou PPL. Tuto variantu zvolte při nákupu lehkého zboží do 1kg, jedná se tedy o mobilní telefony, tablety, navigace a další drobné zboží do 4000,- Kč. Tento způsob dodání zboží je výhodný, dopravci se nehradí poplatek za dobírku.

 

 

     

C - Přepravní služba PPL při platbě DOBÍRKOU nad 4.000,- Kč do hmotnosti 1 kg = 89,- Kč:

Zákazník uhradí objednané zboží až při jeho doručení na zvolenou dodací adresu službou PPL a to v hotovosti přímo dopravci. Tuto variantu zvolte při nákupu lehkého zboží do 1kg, jedná se tedy o mobilní telefony, tablety, navigace a další drobné zboží nad 4000,- Kč. Tento způsob dodání zboží je dotován prodejcem, dopravu z části hradí prodejce sám ze svého zisku.

D - Přepravní služba PPL při platbě DOBÍRKOU od 3.000,- do 4.000,- Kč do hmotnosti 1 kg = 99,- Kč:

Zákazník uhradí objednané zboží až při jeho doručení na zvolenou dodací adresu službou PPL a to v hotovosti přímo dopravci. Tuto variantu zvolte při nákupu lehkého zboží do 1kg, jedná se tedy o mobilní telefony, tablety, navigace a další drobné zboží v ceně 3000 - 4000,- Kč. Tento způsob dodání zboží je dotován prodejcem, dopravu z části hradí prodejce sám ze svého zisku.

E - Přepravní služba PPL při platbě DOBÍRKOU do 3.000,- Kč do hmotnosti 1 kg = 119,- Kč:

Zákazník uhradí objednané zboží až při jeho doručení na zvolenou dodací adresu službou PPL a to v hotovosti přímo dopravci. Tuto variantu zvolte při nákupu lehkého zboží do 1kg, jedná se tedy o mobilní telefony, tablety, navigace a další drobné zboží do 3000,- Kč. Tento způsob dodání zboží není dotován prodejcem, dopravu hradí objednávající.

BIG - Přepravní služba PPL do hmotnosti 7,5 kg = 129,- Kč:

Tuto variantu zvolte při nákupu zboží s hmotností 1,0 - 7,5 kg, jedná se tedy o poněkud těžší zboží jako jsou satelitní přijímače a podobně, zboží vyžaduje náročnější bezpečné balení. Tento způsob dodání zboží není dotován prodejcem, dopravu hradí objednávající.

MAX - Přepravní služba PPL do hmotnosti 20 kg = 242,- Kč :

Tuto variantu zvolte při nákupu zboží s hmotností 7,5 - 20 kg, jedná se tedy těžké zboží s horší manipulací a vyššími náklady na dopravu, zboží vyžaduje náročnější bezpečné balení. Tento způsob dodání zboží není dotován prodejcem, dopravu hradí objednávající.

 

 

     +  

SR - Doprava při platbě DOBÍRKOU do hmotnosti 1 kg na SLOVENSKO = 242,- Kč : 

Zákazník uhradí objednané zboží až při jeho doručení na zvolenou dodací adresu v SR službou DHL a to v EURO přímo dopravci. Tuto variantu zvolte při nákupu lehkého zboží do 1kg, jedná se tedy o mobilní telefony, tablety, navigace a další drobné zboží. Tento způsob dodání zboží není dotován prodejcem, dopravu hradí objednávající. Cena obsahuje směnárenskou činnost.

 

 

 

 

F - ČESKÁ POŠTA  při platbě PŘEDEM nad 4.000,- Kč do hmotnosti 1 kg = 71,- Kč:

Zákazník uhradí objednané zboží ihned po potvrzení objednávky ze strany e-shopu na BANKOVNÍ ÚČET a zboží bude dodáno na zákazníkem zvolenou dodací adresu ČESKOU POŠTOU. Tuto variantu zvolte při nákupu lehkého zboží do 1kg, jedná se tedy o mobilní telefony, tablety, navigace a další drobné zboží nad 4000,- Kč. Tento způsob dodání zboží je dotován prodejcem, dopravu z části hradí prodejce sám ze svého zisku.

G - ČESKÁ POŠTA  při platbě PŘEDEM do 4.000,- Kč do hmotnosti 1 kg = 99,- Kč:

Zákazník uhradí objednané zboží ihned po potvrzení objednávky ze strany e-shopu na BANKOVNÍ ÚČET a zboží bude dodáno na zákazníkem zvolenou dodací adresu. Tuto variantu zvolte při nákupu lehkého zboží do 1kg, jedná se tedy o mobilní telefony, tablety, navigace a další drobné zboží do 4000,- Kč. Tento způsob dodání zboží je dotován prodejcem, dopravu z části hradí prodejce sám ze svého zisku.

 

 

     

H - ČESKÁ POŠTA  při platbě DOBÍRKOU nad 4.000,- Kč do hmotnosti 1 kg = 151,- Kč:

Zákazník uhradí objednané zboží až při jeho doručení na zvolenou dodací adresu ČESKOU POŠTOU a to v hotovosti přímo dopravci. Tuto variantu zvolte při nákupu lehkého zboží do 1kg, jedná se tedy o mobilní telefony, tablety, navigace a další drobné zboží nad 4000,- Kč. Tento způsob dodání zboží je dotován prodejcem, dopravu z části hradí prodejce sám ze svého zisku.

I - ČESKÁ POŠTA  při platbě DOBÍRKOU do 4.000,- Kč do hmotnosti 1 kg = 171,- Kč:

Zákazník uhradí objednané zboží až při jeho doručení na zvolenou dodací adresu ČESKOU POŠTOU a to v hotovosti přímo dopravci. Tuto variantu zvolte při nákupu lehkého zboží do 1kg, jedná se tedy o mobilní telefony, tablety, navigace a další drobné zboží do 4000,- Kč. Tento způsob dodání zboží není dotován prodejcem, dopravu hradí kupující.

Nejprodávanější zboží

Fuba DAA 850 G.jpg

Nejdou vám nové programy SKYLINK?

vše má své řešení

Novinky a zprávy

Přichází očekávané VU+ DUO 4K

26. 11. 2018

Nové ceny pro VU+ Ultimo 4K

26. 11. 2018

Varianty Dreamboxu DM900 a DM920 UHD 4K

19. 2. 2018

Dreambox DM920 UHD 4K

19. 2. 2018

Snipe je levnější !

17. 2. 2018

Vantage VT-1 v bazaru

16. 4. 2017

Snížení ceny Octagonu

17. 3. 2017

Octagon SF4008 UHD 4K je nyní dostupný s nižší cenou

18-ti tunerové VU+ Ultimo 4K

21. 2. 2017

Špičková verze Ultima 4K již v E-Shopu

archív